Reference

Firma FULLWOOD - CS, s.r.o. byla založena v roce 1992. Za dobu své existence na českém a slovenském trhu se zemědělskou technikou instalovala více jak 500 dojicích zařízení různého typu provedení a výbavy. Firma také nainstalovala více jak 60 chladicích tanků různého objemu od kapacity 1 250 l až po 30 450 l vertikální silo tanky.

Místa, kde jsou použita námi dodávaná zařízení. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Majitel Farma Typ DZ
Abel Plus s.r.o. Podvysoká SBS 2x12k
AGOS BIO a.s. Bukovina HB 2x6
Agrocon Kájov, s.r.o. Bohdalovice DZKD 15
AGROMA - Jíkev s.r.o. Jíkev HB 2x5
Agropartner s.r.o.,Šaštín Stráže Kaplná HB 2x10
Bašnice   HB 2x10
Bělčice ZD Bělčice HB 2x6
Bernartice, Agroholding Bernartice DL 9 ks
Bílovská zemědělská a.s. Bílov I90 2x14
Bohuňov   HB 2x10
Bohuňovice ZD Štarnov HBRE 2x10
Bohuslavice ZS, a.s. Bohuslavice DL 8 ks
Bor u Tachova BK II. s.r.o. Bor u Tachova HB 2x8
Bořitov ZEPO, družstvo Bořitov HB 2x11
Bovino s.r.o.(Sokoleč ZD) Raternice DL 4 ks
Bovino s.r.o.(Sokoleč ZD) Velenka HB 2x5
Branka u Opavy 1. Hradecká zemedělská 2x12 - rekonstrukce
Branná - Vlasta Skřivánková Branná HB 1x11
Brniště ZOD Velký Grunov VKK SBSI90 2x14
Brodek u Prostějova, ZEVAS s.r.o.   (renovace)
Brtnice ZD Uhřínovice T 1x3
Brtnice ZD Uhřínovice ROTO 15
Brtnice ZD Uhřínovice ROTO 24
Brzkov, Agrokom s.r.o. Brzkov AT 2x3
Břežany Břežany HBRE 2x10
Budkov ZD Budkov HBRE 2x12
Bystřice, Agro, a.s. Bystřice ROTO 28
Bystré   HB 2x8
Bzovík PD Jalšovík HB 2x8
Čechtín - ZD Podlesí Červená Lhota HB 2x7
Černuc,TEAM, v.o.s. Černuc T 2x3
Černý Člajně   DL 4 ks
Červenka RD, Autodol Červenka HB 2x6
Čičarovce Agrodružstvo Čičarovce HB 2x5(6)
Čierna Voda, AKT Natural Čierna Voda HB 2x8
Čierný Brod, Fyzokol Čierný Brod HB 2x6
dolní Město   HB 2x16
Dolní Újezd ZD Kabátoves 2x HB 2x12
Dolní Újezd ZD Osík 3x HB 2x6
Dolní Újezd ZD Vidlatá Seč HB 2x12
Draženov AGRIMA a.s. Draženov HB 2x10
Dražovice, Agropol Žihobce DL 8 ks
Dražovický AGROPOL s.r.o. Dražovice HB 2x12
Dubenec Hřibojedy HB 2x10
Dubenec Hřibojedy HB 2x5
Dubická zem. a.s. Bohuslavice P 4x6
Dublovice ZS, a.s. Dublovice porodna HB 1x4
Dublovice ZS, a.s. Dublovice ROTO 24
Dulovce, PD Domovina Dulovce HB 2x6
Fadom s.r.o. Dolní Město HBCHO 2x16
Farma Číhaň s.r.o. Číhaň HB 2x3 SACCO
Gaspierik, Púchov,SHR Agrovieska   HB 1x4
H.Dubové PD Naháč Naháč HB 2x11
Haňovice ZD Doubrava Haňovice 1 HB 2x8
Haňovice ZD Doubrava Haňovice 2 HB 2x8
Hontianske Moravce Hontianske Moravce HB 2x6(8)
Hor.Tošanovice,TOZOSs.r.o. Hor.Tošanovice HBRE 2x13
Horná Breznica, Agrodolina s.r.o. Horná Breznica 1x24 ovce
Hoštka AGRO a.s Malešov HBRE 2x12
Hovězí VSACKO a.s. Huslenky HB 2x10
Hroznová Lh. 1   DL 7 ks
Hroznová Lh. 2   DL 4 ks
Hubice AGRO-BIO, a.s. Nový Trh A HB 2x6(8)
Hubice AGRO-BIO, a.s. Nový Trh B HB 2x6(8)
Huclův Dvůr Kozolupy AT 2x2
Hustopeče ZVOS, a.s. Uherčice HBRE 2x13
Hůzová   SBS 1x7k
Úněšovský statek Chrančovice HB 2 x 2x6
Chotěšov, CPZ, spol. s r.o. Chotěšov HBP 2x12
Chyšky ZD Ratiboř HB 2x10
I. Podzvičinská a.s. Pecka HB 2x8
Ing. Brodský Nehvizdy DL 4 ks
Brodský (Ing.) Nehvizdy HB 2x5
Ing. Heřmanský Semčice HB 2x6
Hrubý Václav (Ing.) Květinov ("HB 2x6 Racek) rekonstrukce
Ing. Kazda Hoštice u Volyně DL 6 ks
Ing. Koliandr Noviny DL 4 ks
Ing. Kovařík Vajglov HB 2x12
Ing. Sýkora Pavel,Dol.Žandov Vysoká HB 2x4
Javorník ZD Tichá Lichnov HB 2x7
Jersín ZHD Meziříčko HBRE 1x10
Jesenice ZD Jesenice DL 10 ks
Jevišovice Agrodružstvo Hevlín DL 9 ks
Jevišovice Agrodružstvo Hevlín ROTO 24
JINOS AGRO s.r.o. Veselí n. Lužnicí HB 2x10
Jistuza Studená VOD Horní Pole AT 2x4
Jistuza Studená VOD Zahrádky AT 2x4
Jur nad Hronom Jur nad Hronom HBRE 2x10
Kadov VOD Málkov Lnářský HB 2x6
Kamenec s.r.o. mliečna farma Bukovec Bukovec HB 2x12
Kasejovice Agrochov Kas.-Smolivec,a.s. Řesanice HB 2x10
Katovice   HB 2x6
Kbel ZD Kbel HB 2x7
Kelečsko ZD Kelč SBSRE 2x16
klenčí   T 2x3
Kočín PD Šterusy HB 2x8
Kochanovce Kochanovce 1x24
Kokonínská zemědělská, a.s. Kokonín HBRE 2x12
Koloveč Příkřice ne
Korenko   2x24 - ovce
Korolupy ZD Korolupy HB 2x8
Koryčany ZD Zástřizly ROTO 9
Koryčany ZD   ROTO 10
Kostomlaty ZD   HB 2x10
Kostomlaty/L. Dvůr Kostomlaty DL 6 ks
Kotešová PD Kotešová HB 2x6(8)
Kounice ZD Kounice HB 2x9
Kozojedy ZS, a.s. Kozojedy HB 2x2x5
Krásná ZD Krásná HB 2x5
Krč ZD Krč HB 2x6(7)
Krucemburk ZAS Krucemburk HB 1x4
Krucemburk ZAS Krucemburk ROTO 36
Křečhoř ZD, a.s. Křečhoř HB 2x10
Kunčice - Klášterská Lhota p. Alois Mejsnar HB 2x6
Kunčice - Klášterská Lhota p. Alois Mejsnar  
Kunčina   T 1x3
Kunčina AGRO a.s. Kunčina ROTO 24
Kunovice Agrokomplex, a.s. Kunovice HBRE 2x10
Kunovice Agrokomplex, a.s. Kunovice-porodna HB 1x4
Lány ŠS Ploskov DL 5 ks
Libecina, Segas a.s. Libecina T 2x5
Lieskovec PD Lieskovec HB 2x6
Liptál ZD Liptál HB 2x6
Litmanova CP Litmanova 1x24 ovce
Lomnice (u Rýmařova) Juráň HB 2x13
Lovčica Trubín HB 2x6
Lukrena a.s. Dolní Lukavice Řenče HB 2x12
Lukva s.r.o. Lukva Lukavice DL 24 ks
Lutyně, Netis a.s. Dolní Lutyně HBRE 2x16
Luže ZS, a.s. Radim HB 2x10
Luže ZS, a.s. Voletice AT 2x3
Lysice, ZEAS Lysice-Kozárov -
Makov, p. Čítek Makov HB 2x6
Malý Bor, Agrospol a.s. Hradešice HB 2x10
Malý Bor, Agrospol a.s. Malý Bor II HB 2x6
Meclovská zemědělská Meclov HB 2x8
Merklín ZD Zemětice HBRE 2x20
Merklín ZD porodna Zemětice HB 1x4
Městečko Trnávka, ZS a.s. Plechtinec SBSI90 2x14
Mezilesí ZD Telecí HBRE 2x10
Miláček, Ing. Hostovlice Merlin 225
Milešov, Capricure s.r.o. Milešov SBS 2x12k
Mišovice   HB 2x10
Miřovice, Margas Agri s.r.o. Miřovice HB 2x10(80°)
Monta Milk s.r.o. Kamenné Zboží HB 2x10
Morkovice ZD Nitkovice HB 2x10
Morkovice ZD Pačlavice DL 6 ks
Mostek ZD Sruby HB 2x6
Mrákov ZOD Starý Klíčov SBSI90 2x20
Mrákov ZOD Tlumačov AT 2x4
Mužla Mužla HB 2x5
Mžany ZAS a.s. VKK Mžany HBRE 2x12
Nacina Ves Nacina Ves HB 2x6
Naloučany ZD Ocmanice HB 2x4
Nalžovice ZS, a.s. Nová Ves HBP 2x10
Nemšová PD Vlára H. Sŕnie HB 2x10
Nemšová PD Vlára Klúčové HB 2x12
Nová Baňa SS I Malá Lehota HB 2x8
Nová Baňa SS II Zaler HB 2x4
Nové Město n. Mor. Nová Ves ROTO 15 *
Novocommerce d.o.o. Hana HB 2x12
Novosedly ZD Novosedly, levá HB 2x5
Novosedly ZD Novosedly, pravá HB 2x5
Novosedly ZD Volenice HB 2x6(8)
Oblík   2x16 ovce,kozy
Okrouhlice, Agro Posázaví Olešnice T 2x2
Okříšky Nová Ves HB 2x8
Olšava ZD Sehradice HBCHO 2x12
Onomyšl ZOD Nepoměřice HBRE 2x10
Oříkov ZD Libíň HB 2x4
Ostřetín ZESO a.s. Ostřetín HBRE 2x10
OvisFarma s.r.o. Považská Bystrica OvisFarma 1x12 ovce
p. Caha Bohumil Střížov T 1x3
p. Horáček Slatina HB 1x4
p. Janák Vladimír Dolní Brusnice HB 2x5
p. Kopuletý Hluboké AT 2x3
p. Poláček Hole T 2x2
p. Pospíšil Srbce HB 2x5
p. Rolf, Pecka Pecka HB 1x4
p. Schmitz, Kozojedy Kozojedy HB 2x7
p. Srnová Mirošov DL 4 ks
p. Vavruška Bohumil (st.f.Merenus) Vilémov HB 1x4(2x4)
p. Vlach, Velké Výkleky Velké Výkleky DL 4 ks
Papůvka   AT 2x5
Peršíkov ZD Peršíkov T 2x3
Petřvald, MORAVAN, a.s. Petřvald HB 2x10
Písková Lhota ZD Písková Lhota DL 6 ks
Plavsko VOD Plavsko HB 2x7
Plavsko VOD Polště HB 2x5
Plemenářské služby a.s Otrokovice Prusinky-Napajedla HB 2x10
Pluhův Ždár ZD Pluhův Žďár VKK5 TB 7x7x5
Pňovice ZD Pňovice HB 2x8
Pobečví ZS a.s. Rokytnice Císařov HB 2x6
Podhoran, Černíkov a.s. Úsilov HB 2x8
Polfin agro s.r.o. Drnovice HB 2x4
Poláček Hole IN 2x12
Poličná, AGROTECH, spol.s r.o. Lhota u Choryně HB 1x8
Polná Seneco s.r.o. Hrbov HB 2x7
Polná, Polana s.r.o. Polná HB 2x6
Polná, ZOD Vysočina Stáj HB 2x10
Poltár PD Ďubákovo HB 2x24k
Pooslaví Nová Ves Nová Ves HB 2x10
Popelín ZD Česká Olešná HB 2x8
Postoupky, Agrodružstvo Postoupky HB 2x8
PROGRES I, s.r.o. Bor Tisová HB 1x6
Prosenice,Moravská zemědělská a.s. Prosenice HBRE 2x14
Předmíř, Agraspol Předmíř HB 2x6 levá
Předmíř, Agraspol Předmíř HB 2x6 pravá
Příchovice Příchovice jen DS (2x5)
Ptení ZOD Ptení HB 2x5
Puclice ZEAS a.s. Bukovec(Čečovice) HB 2x8
Puklice AGRO družstvo vlastníků Příseka HB 2x8
Ratiboř ZD Ratiboř HB 2x7
Ratiboř ZD Mír Hošťálková HB 2x10
Rimavská Baňa, Agrokol Rimavská Baňa 1x12 ovce
Rodvínov ZD Zdešov HBRE 2x12
Rosovice ZD Obořiště AT 2x4
Rosovice ZD Pičín AT 2x3
Rostěnice ZOD   DL 6 ks
Roštění ZD Roštění HB 2x8(10)
Roštýn ZD, Hodice Růžená SBSI90 2x12
Řemčkovice   HB 2x10
Řepníky ALA, a.s. Řepníky AT 2x5
Sázava Sázava HB 2x8
Sázavka ZD Sázavka HB 2x6
Sedlice Agro a.s. Sedlice A HB 2x6
Sedlice Agro a.s. Sedlice B HB 2x6
Sedliště ZOD Sedliště HB 2x8
Sehradice   ID
Selibov ZD Selibov HB 2x5
Selice PD Progress Selice HB 2x24
Senica, EUROAGRO s.r.o. Horné Suroviny TB 9x9x7
Sirákov   HB 2x8
Skalka n/Váhom PD Skalka HB 2x5
Skalsko ZS, s.r.o. Skalsko SBSRE 2x16
Skořenice AG a.s. Újezd u Chocně SBSI90 2x14
Sněžné ZD Daňkovice HB 2x8 nerez
Sněžné ZD Sněžné -
Soľ II Soľ HB 2x4
Soľ PD Soľ HB 2x12
Spálenec, FOMAS s.r.o. Spálenec HB 2x6
Srbice ZS, a.s. Poděvousy HB 2x12
SRH Ferdinand Halas   1x12 ovce
Staňkov Agro a.s. Staňkov SBSI90 2x17
Starojicko ZD Janovice DL 14 ks
Starojicko ZD Starojická Lhota DL 4 ks
Stařeč   HB 2x7
Strekov PD Strekov HB 2x8
Struhařov DZS a.s.-asi zrušit-Alfa Laval Chotýšany HBRE 2x10
Strunkovice ZEMPO VOS Strunkovice HB 2x8
Střelské Hoštice Netrval HB 2x6
SUFOLK s.r.o.,Ing.Brožík Josef Čečovice HB 2x7(2x10)
Sušice ZD Sušice DL 12 ks
Svéradice VOD Svéradice ROTO 15
Světnov ZD, sídlo v Polničce   HB 2x10
Svídnice DV Svídnice DL 3 ks
Svojkovice, p. Tyma Svojkovice HB 2x5
Šaľa RD VKK Šaľa HB 2x12
Šemíkovice   HB 1x7(2x7)
Šestajovice ZOS - Jirny a.s. Šestajovice HBRE 2x10
Šitbořice ZEMAX Šitbořice HB 2x5
Šťáhlavy AG-PRODUKT Nezbavětice TB 6x6x4
Štáhlavy AG-PRODUKT a.s. Štáhlavice DL 6 ks
Šternov   T 2x2
Tatce, Hořanská a.s. Tatce HB 2x5
Telč ZD Telč HB 2x10
Tištín, Agrodružstvo Tištín HBRE 2x14
Troubecká hospodářská a.s. Troubky HB 2x8
Trstěnice ZD Rozvoj Drmov I DL 5 ks, K1
Trstěnice ZD Rozvoj Horní Ves DL 5 ks, K1
Trstěnice ZD Rozvoj Trstěnice HB 2x8
Trpišovice   HB 2x3
Třebohostice ZD Třebohostice DL 8 ks
Tušická Nová Ves (býv.Bolyky)   HB 2x4(6)
Unčovice ZD Příkazy ROTO 15
Unčovice ZD Unčovice HBP 2x10
Úněšovský statek Pernárec HB 2x12
Vel. Němčice, ZEMOS a.s. Vel. Němčice HBRE 2x14
Vel.Týnec,Agreko Olomouc Krčmáň HB 2x9
Velešovice, Rakovec a.s. Velešovice HB 2x6(7)
Velký Bor   -
VFU BRNO ŠZP Nový Jičín Kunín ROTO 32
Vnorovy   HB 2x10
Vítějeves   DL 4 ks
Vilímovský Václav Tehov AT 2x3
Vstiš, V - farma s.r.o. Vstiš HB 2x6
p. Vrkoslav Zlatá Olešnice HB 2x4
Výčapy ZD Boňov HB 2x5
Výčapy ZD Horní Újezd HB 2x10
Výčapy ZD Kojetice DL 6 ks
Záboří Čečelovice repas.HB 2x6
Zaječí, PROZAPO a.s. Zaječí DL 6 ks
Zalužany ZS a.s. Zalužany HB 2x12
Zašová, Valašské ZOD, družstvo Střítež HB 2x8
Zašová, Valašské ZOD, družstvo Zašová Luhy HB 2x10
Zbilidy ZD Zbilidy DL 4 ks
Zeměd.výroba Milknatur,a.s. Líně HB(RE2x12)2x11
Zemědělská a.s. Paseka Mladějovice HBP 2x6
Zemědělská a.s. Paseka Paseka HB 2x8
Želátovice   MM, ID
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace