O nás

Jsme Fullwood CS, dodavatelé komplexních integrovaných řešení pro dojení, chlazení a řízení stáda pro chovatele produkující mléko.

Všechna naše řešení jsou navrhována s jedním hlavním cílem: zlepšit život dojnicím a jejich chovatelům, zajistit produktivitu a ziskovost podnikání a zaručit vašemu stádu přijemný a zdravý život. Tato filozofie prolíná i do našeho širšího přístupu k podnikání. Neustále podnikáme progresivní kroky, abychom udělali více pro životní prostředí a udržitelnost v mlékárenském průmyslu.

Rozumíme dojení a chlazení. Známe nesnáze a výzvy, kterým chovatelé čelí, a víme, že žádné dvě farmy nejsou stejné. Věnujeme čas tomu, abychom porozuměli vašemu podniku a společně s vámi našli správné řešení. Ať už si vyberete cokoli, každý produkt je navržen s ohledem na naprostou bezpečnost obsluhy i krav, a nabízí funkce, které šetří práci a zdroje a přispívají k produkci mléka nejvyšší kvality.

Naším cílem jsou zdravé a produktivní krávy pro každého chovatele. Náš sortiment inteligentních řešení pro dojení a chlazení to chovatelům na celém světě umožňuje.

Historie společnosti

Společnost Fullwood CS byla založena v Británii v roce 1785 a již více než 200 let inovuje mlékárenské odvětví. V současnosti máme pobočky po celém světě, například v Belgii, České republice, Francii, Irsku, Nizozemsku, Velké Británii a v dalších zemích. Náš první dojicí stroj byl uveden na trh v roce 1948 a výrobu chladicích řešení jsme zahájili v belgickém Zedelgemu v roce 1964. V prvních dnech našeho podnikání jsme se zavázali, že naše bohaté odborné znalosti budeme neustále využívat k pozitivním proměnám mlékárenského sektoru. O mnoho desetiletí později stále inovujeme.

Inovace

Naše inovace se řídí naší vizí. Chceme zlepšit život všem dojnicím a jejich chovatelům. Díky tomu, že věnujeme značné zdroje a pozornost výzkumu a testování, dokážeme vytvářet inovativní a pokročilé technologie dojení a chlazení, které ukazují, co všechno je možné v oboru mléčných farem. Každý produkt z našeho širokého sortimentu byl vyvíjen na základě skutečných požadavků a zpětné vazby farmářů. Nabízíme spojení svěžího myšlení a kreativity s robustní a vysoce kvalitní konstrukcí, abychom vám pomohli dosáhnout vašich specifických chovatelských cílů.

Partnerství

Naše síť zahrnuje více než 80 zemí a disponuje stovkami prodejců a distributorů. Zemědělství je odvětvím spolupráce. Věříme v partnerství a růst prostřednictvím úzké spolupráce s našimi partnery a dodavateli, abychom dostali ta správná řešení tam, kde je potřebují. Je nám ctí, že společně podporujeme tisíce zemědělců usilujících o maximalizaci produktivity a ziskovosti.

Dosah

Jsme mezinárodní společnost v soukromém vlastnictví a jsme hrdí na to, že jsme vybavili více než 50 000 farem v 80 zemích. Fullwood CS je součástí společnosti Pindustry, úzce spjaté se skupinou Verder. Společnost Verder zaměstnává 1,600 zaměstnanců ve více než 50 společnostech ve 25 zemích. Jako globální firma nemá Fullwood CS jedinou centrálu. Prostřednictvím mnoha poboček v různých zemích poskytujeme skutečně mezinárodní dosah a úzkou spolupráci s producenty mléka po celém světě.

Nadšený tým připravený k vaší podpoře

Hledáte pro svoji farmu správné řešení inteligentního dojení a chlazení? Náš přátelský a zkušený tým je připraven vám pomoci. Naši místní odborníci mají bohaté zkušenosti s konvenčním dojením, robotickým dojením, chlazením i řízením stáda. Kontaktujte nás a my uděláme vše pro to, abychom porozuměli vašim specifickým požadavkům a našli správnou volbu pro vaši farmu.

Sdílíte naše nadšení?

Pokud sdílíte naše nadšení inovativní svěží myšlení, byli bychom rádi, kdybyste se nám ozvali. Chtěli byste vytvářet lepší prostředí farem? Chcete se podílet na zlepšování zdraví krav a chovatelských postupů? Pokud byste byli hrdí na to, že pracujete pro lídra na trhu, který má vášeň pro inovace a zlepšování mlékárenského průmyslu, kontaktujte nás.