Poprodejní služby

Naše podpora nekončí instalací

Náš obchodní vztah zajišťuje efektivní údržbu a udržitelnost podle aktuálních potřeb vaší farmy. Jsme tu pro úspěšný provoz vaší farmy, a to i dlouhou dobu po koupi našeho zařízení.

Prémiový spotřební materiál

Vážíme si vaší investice do našeho kvalitního mlékárenského zařízení a věříme, že by vaše investice měla být odměněna nejvyšší kvalitou konstrukce a dlouhou životností. Ke spotřebnímu materiálu přistupujeme stejně. Fullwood CS nabízí širokou škálu náhradních dílů, které zajistí dlouhodobou funkci vašeho zařízení, optimální zdraví stáda a maximální výnosy mléka.

Nejvyšší hygienické standardy

Udržování optimální úrovně hygieny může být v jakémkoli dojicím prostředí obtížné. Jsme tu proto, abychom tuto práci usnadnili. Produktová řada FullCare společnosti Fullwood CS, která nabízí řešení pro ruční i automatické čištění, udrží čistotu a hygienu vašeho dojicího prostředí a zachová kvalitu mléka. Naše prémiová řada produktů péče o vemena poskytuje vynikající ochranu zdraví krav, před i po dojení.

Pro maximální pohodlí krav

Ve společnosti Fullwood CS stavíme krávu na první místo. Při vývoji všech produktů máme tuto hodnotu stále na paměti. Víme, že krávy, které se dobře cítí, lépe dojí. Proto se na výběr našich řešení můžete spolehnout. Design každého řešení podporuje vyšší komfort krav, což vede k lepší celkové pohodě a současně standardně zvyšuje výnosy mléka.

Inteligentní přístup k poprodejním službám

Jsme tu, abychom vám pomáhali. Pokud potřebujete spotřební materiál nebo hygienické produkty, které odrážejí naši filozofii „kráva na prvním místě”, obraťte se na nejbližšího zástupce společnosti Fullwood CS a zjistěte, jak nejlépe vám můžeme pomoci.

Kvalitní produkty

Ve společnosti Fullwood CS jsme hrdí na to, že vyrábíme kvalitní produkty. Každé naše řešení staví na první místo pohodlí krav. Robustní design zaručuje spolehlivou funkci po mnoho let. Naše řada poprodejních řešení zaručuje efektivitu a ziskovost zařízení Fullwood CS, a pomáhají vám tak k dosažení požadovaných výsledků.