Vertikální chladicí tanky na mléko

Velká skladovací kapacita, která šetří náklady na stavbu.

Výjimečné chlazení bez kompromisu. Mléčné farmy a jejich stáda se rozrůstají a ne vždy je možné umístit tank pod střechu. Naše vertikální chladicí tanky (nebo sila) na mléko šetří stavební výdaje a prostor a umožňují instalaci stejně účinného tanku i venku. Součástí každého tanku je iControl, inteligentní digitální nástroj, který poskytuje úplný přehled a porozumění všem aspektům chlazení a čištění.

Naše robustní tanky, které nabízíme v několika variantách opláštění, aby ladily s vaší farmou, vždy spolehlivě zachovají kvalitu mléka, a to díky důkladnému čištění.

Robustní konstrukce, která se přizpůsobí vaší jedinečné farmě

Přínos pro farmáře

Vertikální chladicí tanky na mléko, které spojují robustní konstrukci s elegantním designem, nabízíme v kapacitách od 12 000 l do 50 000 l. Tanky lze snadno instalovat na dvoře. Jsou vybaveny velkými laserem svařovanými výparníky na spodní straně (volitelné boční výparníky) pro účinné chlazení a výkonné čištění nezbytné pro velké tanky;

  • Masivní konstrukce s estetickým designem
  • Snižuje stavební náklady a lze snadno začlenit mezi stávající budovy.
  • Rychlé a účinné chlazení a čištění pro optimální podmínky skladování.

Hlavní funkce/přednosti

Jelikož je tank venku a spoluvytváří vzhled farmy, nabízíme různé varianty, které vyhoví vašim individuálním potřebám a přáním;

  • Opláštění na přání zákazníka tak, aby ladilo s farmou
  • Verze s přímým expanzním chlazením a s chlazením ledovou vodou
  • Různé varianty výklenků z nerezové oceli pro snadné začlenění do charakteru vaší farmy
  • Software Smart iControl se synchronizuje s tankem, a umožňuje tak sledování každé fáze chlazení
  • Aplikace Fullwood CS Cooling vás informuje.

Pro každou farmu máme řešení, které funguje

Naše produktová řada vertikálních chladicích tanků na mléko nabízí bezpečné a úsporné skladování vašeho cenného mléka. Naši odborníci vám ochotně pomohou najít dokonalý tank pro vaši farmu.

Vyberte si řešení chlazení odpovídající vašim ambicím

Vaše farma si zaslouží být hrdá na své chlazení. Víme, že není vždy možné či vhodné instalovat chladicí tank pod střechu. Všechny naše vertikální chladicí tanky na mléko mohou mít různé opláštění, aby svým vzhledem ladily s vaší farmou. Jejich elegantní design jsou další příjemnou výhodou. U každého řešení chlazení upřednostňujeme výkon. Musí mít výkonné chlazení a účinné čištění, aby dokonale uchovalo kvalitu mléka a prospívalo vaší farmě.