Pohyb krav

Flexibilita, která se přizpůsobí vaší farmě

Jsme přesvědčeni, že pohodlí krav je důležité. Naše efektivní a flexibilní řešení zklidňují pohyb krav a zaručují produktivitu provozu s využitím integrované funkce pohybu krav softwaru M²erlin tak, aby vyhovoval vaší farmě.

Free2Go

Ačkoliv jsme příznivci volného pohybu krav, chápeme, že toto řešení není možné pro všechny farmy. Free2Go nabízí jednoduchou alternativu. Volný pohyb stáda lze implementovat téměř v každé budově. Systém využívající branky M²erlin K-flow poskytuje kravám volnost pohybu bez omezení, což přispívá k jejich komfortu.

Milk2Feed

Systém řízeného pohybu krav Milk2Feed umožňuje vybírat krávy na dojení při průchodu předselekční brankou do krmné zóny. Krávy tedy navádí do krmné zóny nebo k robotu M²erlin na dojení. Tento systém usnadňuje vytvoření více skupin na jednoho robota a podporuje nastavený proces dojení bez nutnosti dohledu obsluhy.

Feed2Milk

Feed2Milk je alternativní volba pro řízený pohyb stáda, kdy krávy mohou kdykoli vejít do krmné zóny jednosměrnou brankou. Chce-li se kráva vrátit do ložného prostoru, musí projít předselekční brankou, která určí, zda je připravena k dojení. Po podojení se všechny krávy bez jakýchkoli přerušení či prostojů vracejí do krmné zóny.

Nejlepší volba pro vás

Naše řešení se přizpůsobí vašim požadavkům. Před jeho instalací vás navštívíme, abychom zjistili, co potřebujete, a prodiskutovali dostupné možnosti. Naší prioritou je pomoci vám dosáhnout vašich podnikatelských cílů. Nebudeme spokojeni, dokud nebudete spokojeni vy. Řešení pro dojení a chlazení by měla být praktická a použitelná pro specifické podmínky vaší farmy a měla by přinést požadované výsledky a zkušenosti.