Zpracování mléka

Zpracování mléka podle nejpřísnějších standardů

Uvažujete-li o zpracování mléka přímo na farmě nebo potřebujete-li vylepšit stávající vybavení, Fullwood CS nabízí různé pastéry a sýrové kádě podle vašich potřeb. Pasterizace mléka znamená tepelné ošetření, které zabíjí mikroorganismy, což zajišťuje zpracování mléka s nejvyšší kvalitou.

Fullwood CS nabízí dávkové pastéry a sýrové kádě s kapacitou od 150 do 1 000 litrů. Z naší nabídky si vybere každá farma, ať již produkuje čerstvé mléko, jogurt nebo sýr.

Vysoce kvalitní mléko za každých okolností

Získejte jistotu, že každá kapka vašeho mléka bude pasterizována a správně zpracována s uchováním optimální kvality. Naše produktová řada moderních dávkovacích pastérů umožňuje okamžitou výrobu vynikajících mléčných výrobků. Kontaktujte nás a získejte více informací. Jsme tu pro Vás, abychom vám pomohli.

Řešení pro každý požadavek

Vaše farma je jedinečná. Víme, že každý mlékárenský podnik má své vlastní potřeby a požadavky. Spolupracujeme s vámi na každém kroku, abychom našli provedení, které odpovídá vašemu pracovnímu prostředí. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce flexibilní a přizpůsobitelné. Ať již potřebujete řešení pro dojení, skladování nebo produkci mléka, dokážeme vám pomoci.