Řízení robotické farmy

Inteligentní nástroje pro lepší kontrolu nad kravami a vašimi řešeními

Naším cílem je poskytovat nástroje k efektivnímu řízení procesu dojení, které vám ušetří drahocenný čas. Nabízená řešení poskytují vše od základních provozních údajů až po analýzu mléka a lze je plně přizpůsobit specifickým požadavkům farmy.

Řízení stáda

Software, který vám dává plnou kontrolu nad dojením, krmením, vážením a oddělováním krav, a umožní tak lepší kontrolu nad zdravotním stavem a plodností krav. Výsledek? Pokladnice informací o vašem stádu a produkci spolu s nástroji k dosažení vyšší efektivity. Jedná se o praktický přístup pro farmy, které chtějí co nejlépe využít svá data. Systém, který lze přizpůsobit vašim potřebám, zahrnuje péči o zdraví krav každodenní rutiny.

MerlinView

Získejte rychlý přehled o vašem systému a stádu, to vše na jediném místě. MerlinView vám poskytuje úplný přehled o vašem dojicím prostředí. Umožňuje přístup k informacím o funkci systému a o tom, zda výkon dojnic splňuje očekávání. Pouhým rychlým klepnutím zobrazíte počet podojených krav, celkovou produkci na stroj, kvalitu nadojeného mléka a úroveň čistoty. Je to chytrý způsob, jak získat kvalitní mléko a zdravé krávy.

Aplikace M²erlinInfo

Aplikace M²erlinInfo umožňuje přístup k datům o výkonu robotů M²erlin, od celkového přehledu chodu farmy až po jednotlivé návštěvy krav, v reálném čase, kdykoli a z jakéhokoli místa. Aplikace M²erlinInfo umožňuje přístup k aktuálním a historickým datům a záznamům o dojení jednotlivých krav nebo celého stáda.

Na dosah ruky

Řízení farmy není snadný úkol. Jsme si toho vědomi. Všechny naše nástroje jsou navrženy tak, aby vám usnadňovaly práci a nepřidávaly další zátěž. Zavázali jsme, že budeme vyvíjet řešení inteligentního řízení, která usnadní přístup k informacím ve vašem systému, a poskytne vám tak lepší kontrolu a efektivnější řízení vašich krav a celého podniku.