Systém iControl

Centrální mozek chladicí nádrže na mléko

Uvolněte celý potenciál procesu dojení. iControl je inteligentní software, který dokáže zaznamenat všechna potřebná data způsobem, jaký lze snadno využít při každodenních operacích, a který zaznamenává všechny interakce mezi chladicí nádrží, dojicím systémem a obsluhou. iControl s využitím nejdůmyslnějších technologických funkcí společně s aplikací Fullwood CS Cooling monitoruje a zaznamenává veškerá integrovaná data, a poskytuje tak úplný přehled a plnou kontrolu nad produkcí mléka.

Inteligentní přístup

Přínos pro farmáře

Váš inteligentní digitální asistent pro lepší chlazení. iControl umožňuje chytřejší přístup k procesu dojení a přispívá k dokonalé ochraně mléka a ziskovosti vašeho provozu.

  • Informujte se o chlazení a čištění přímo ve svém telefonu
  • Žádné ztráty mléka díky principu Cool-Safe
  • Ušetřete za energii a optimalizujte využití levnějších nočních tarifů nebo solární energie
  • Rychlé čištění a maximální úspora času s Eco-Wash
  • Integrovaný systém na ochranu nádrže monitoruje správnou funkci chlazení a čištění

Hlavní funkce/přednosti

iControl nabízí spoustu intuitivních pokročilých funkcí, které v každé fázi chlazení a čištění neúnavně pracují na pozadí, aby vás mohly informovat a zároveň chránily nadojené mléko.

  • Trvalé sledování důležitých informací, jako je objem a teplota mléka, doba chlazení, čištění a míchání, které se zobrazují v uživatelsky přívětivých tabulkách a grafech
  • Zvuková a vizuální upozornění na displeji iControl nebo v aplikaci Fullwood CS Cooling
  • Cool Safe – Dodatečná ochrana chlazení zajišťuje, aby bylo mléko vždy chlazeno.
  • Zaručuje rychlé a účinné čištění s minimálním použitím vody a čisticího prostředku
  • Monitorování na dálku – je-li zařízení iControl připojeno k internetu, může váš instalační technik kontrolovat stav chladicí nádrže.

Jste připraveni na větší kontrolu?

Větší kontrola nad procesem chlazení zní teoreticky dobře.Existuje však chytré řešení, které ji nabízí v inteligentní a intuitivní formě? Seznamte se s iControl. Systém iControl byl navržen pro maximálně praktické použití a poskytuje pouze upozornění a informace, které požadujete. Snadno se nastavuje a ještě snáze se používá. Je to nejchytřejší způsob, jak uchovat mléko v té nejlepší kvalitě.

Komplexní řešení, od začátku do konce

Čím se odlišuje Fullwood CS? Řešíme celý proces dojení, od začátku do konce. Všechna naše řešení jsou integrovaná a dokonale harmonicky spolu komunikují. Jako farmář potřebuje inteligentní, informativní a spolehlivé řešení. Nejprve potřebujeme zjistit, co potřebujete. Teprve potom, s uplatněním našich zkušeností a výjimečné konstrukce našich produktů, hledáme pro každou fázi dojicího procesu řešení, které vám bude vyhovovat.