Chlazení

Chlazení

Kvalitní chlazení pro ochranu vašeho mléka

S Fullwood CS je vaše mléko v dobrých rukou. Naši produktovou řadu chladicích řešení dokážeme plně přizpůsobit potřebám vaší farmy – od rodinných statků až po megafarmy. Uvědomujeme si, že chlazení a uskladnění mléka je klíčovým parametrem zachování jeho kvality. Díky využití nejnovějších inovativních technologií a inteligentního designu každé naše řešení chlazení zajišťuje hygienické a bezpečné skladování mléka, které chrání jeho kvalitu.

Vertikální chladicí tanky na mléko

Dokonalé řešení pro farmy, které neumožňují uskladnění pod střechou. Stejně výjimečně kvalitní chlazení pro venkovní prostory. Od 12 000 do 50 000 litrů.

Horizontální chladicí tanky na mléko

Efektivní chlazení a hygienické skladování mléka, v nabídce různých rozměrů, aby vyhovovaly každé farmě. Objem od 2600 do 40000 litrů.

Chlazení ledovou vodou

Získejte výjimečně účinné chlazení, které je dvakrát rychlejší bez ohledu na objem získaného mléka. Naše řešení chlazení ledovou vodou udrží vaše mléko v chladu a bezpečí a zachová jeho hodnotu.

Robotické dojení – chlazení

Naše komplexní řešení robotického dojení ochlazuje mléko rychle a šetrně, a to i při nízkých rychlostech plnění, zabraňuje zpožděním a zachovává standardy kvality.

Zpracování mléka

Nabízíme úplný sortiment různých pasterizátorů a sýrových kádí, pro něž byly navrženy speciální automatické procesy, které mléku s minimálním úsilím přidávají maximální hodnotu.

Eco-Line

Ekologické a ekonomické řešení chlazení. Naše Eco-Line vám pomůže snížit spotřebu vody a energie, což prospívá jak životnímu prostředí, tak vašim financím.

Čím se odlišuje Fullwood CS?

Společnost Fullwood CS zásobuje mlékárenský průmysl téměř celé století, déle než kterýkoli jiný výrobce. Po celou dobu jsme investovali do inovací, abychom našim zákazníkům mohli poskytovat lepší řešení pro dojení a chlazení. Ve spolupráci s farmáři hledáme správné řešení, které jim pomůže zlepšit kvalitu mléka a dosáhnout jedinečných ambicí.