Chlazení ledovou vodou

Dokonalé vychlazení za poloviční dobu

Ledová voda urychluje proces chlazení a zlepšuje standardy kvality mléka. Naše řada řešení pro chlazení ledovou vodou udrží mléko v bezpečném chladu a farmářům ochrání zisk. Ice Bank Tank, tank s úložištěm ledu, je spojením nádrže na ledovou vodu a chladicího tanku do jediného výkonného chladicího systému. Nabízíme také oddělený systém se samostatným tankem pro chlazení ledovou vodou a výrobníkem ledu. Další možností je okamžité chlazení prostřednictvím předchlazovacího zařízení Tube Cooler, která využívá ledovou vodu.

V oblastech se špatnými dodávkami elektřiny lze tato řešení kombinovat také se solárními panely a s nižšími sazbami za noční proud, které šetří náklady na chlazení. Díky možnosti chlazení velkých i malých objemů mléka a zkrácení doby chlazení až o 50%, je chlazení ledovou vodou dokonalým způsobem, jak udržet mléko v bezpečí a jak uchovat jeho vysokou kvalitu.

Dvě výkonná řešení v jednom

Ice Bank Tank kombinuje všechny výhody chlazení ledovou vodou do kompaktní jednotky, která zaručuje uchování dokonalé kvality mléka a úplnou kontrolu nad procesem chlazení. Díky rychlému chlazení, při kterém lze rozložit spotřebu energie, a softwaru iControl, vašemu inteligentnímu digitálnímu asistentovi pro efektivnější chlazení a čištění, je Ice Bank Tank praktickou volbou pro úspornější využívání energie a vysoký výkon.

Prémiová volba pro ambiciózní farmy

Mimořádně účinné chlazení za každých okolností bez rizika zmrznutí mléka. Náš výrobník ledu Ice Builder uchovává velké množství ledové vody o teplotě 0,5° až –1° C, která mléko rychleji ochladí a ochrání jeho kvalitu. Ice Builder lze připojit ke všem našim tankům pro chlazení ledovou vodou, které lze přizpůsobit pro použití ledové vody. Ice Builder umožňuje skladovat levnější energii z nočního proudu (nebo energii získávanou z obnovitelných zdrojů na farmě). Vyznačuje se přehledným ovládáním a je ideální volbou pro špičkové a nákladově efektivní chlazení.

Okamžité chlazení vašeho cenného mléka

Chlazení ledovou vodou lze kombinovat s jedním z našich předchladičů, které před načerpáním do tanku umožňují rychlé ochlazení mléka na 4° C. Mléko tak během několika vteřin získá optimální skladovací podmínky. Chlazení ledovou vodou lze také snadno integrovat mezi starší zařízení na chlazení mléka, které již nezvládají ochladit rostoucí objemy mléka na vaší farmě.

Klíčem je kvalita

Při produkci mléka je nejdůležitějším cílem kvalita. Jsme přesvědčeni, že proces chlazení musí mléko ochránit a uchovat jeho kvalitu. Naše řada inteligentních chladicích řešení je navržena tak, aby udržela mléko v čerstvém stavu a bez rizika. Dbáme na to, aby vaše mléko bylo stále v bezpečí.

Chladné mléko za kratší dobu

Něco takového standardní řešení chlazení prostě nedokáže. Chlazení ledovou vodou jde o krok dál a nastavuje nové měřítko kvality vašeho mléka. Společnost Fullwood CS je hrdá na to, že je průkopníkem v oblasti nové vyspělé technologie, která provozovatelům mlékárenských farem pomáhá dosáhnout vyšší hodnoty.

Naše řada řešení pro chlazení ledovou vodou nejen udrží mléko v chladu a v bezpečí, aby chránilo ziskovost farmy, ale odemkne jeho plný potenciál.