Robotické dojení

Robotické dojení

Dojicí robot vytvořený pro dokonalé pohodlí krav a vyšší produktivitu

Více než 20 let vyvíjíme špičkové inteligentní technologie pro rychlejší a spolehlivější robotické dojení. Naše inovativní robotická řešení jsou navržena s ohledem na pohodlí krav, pro tiché dojení bez stresu. Pro krávy – klidnější prostředí. Pro vás – robustní řadu nástrojů pro inteligentní řízení farmy, které vám šetří čas a zdroje. Jedná se o nový přístup k dojení, který poskytuje plnou kontrolu nad farmou a zároveň zvyšuje výnosy mléka a efektivitu.

M²erlin

Pokročilý robot pro automatické dojení společnosti Fullwood CS určený pro farmy všech velikostí, který je pro krávy příjemnější, a přispívá tak k větším výnosům mléka.

M²erlin Meridian

Spojte výhody konvenčního a robotického dojení a umožněte automatické dojení krav ve skupinách bez nutnosti přímého dohledu.

Robotické dojení – chlazení

Tanky, které bezpečně ochladí a uchovávají mléko, speciálně navržené pro systémy robotického dojení. Uchovejte kvalitu svého mléko za každých okolností.

Robotické dojení – technika

Úplné vydojení vemene znamená vyšší výnosy mléka. Naše jedinečná technologie dojení Streampulse, kterou disponují všechny roboty M²erlin, přispívá k lepšímu zdraví krav a k ziskovějšímu procesu dojení.

Řízení robotické farmy

Využívejte efektivnější systém řízení farmy a šetřete čas. Naše řešení pro řízení farmy poskytují plnou kontrolu nad provozem a nepřidělávají práci.

Pohyb krav

Naprostá flexibilita našich řešení umožňuje instalaci v nových i ve stávajících stájích s možností nastavení pohybu krav, které vyhovuje vašemu stylu řízení.

Poprodejní podpora

Údržba dojicího robota se zásadní měrou podílí na ochraně vaší investice a vašich krav. Naše řešení poprodejní podpory zajišťují efektivitu, plynulost a ziskovost dojení.

Co je to inteligentní dojení?

Jsme přesvědčeni, že krávy, které se dobře cítí, jsou produktivní. Náš jedinečný přístup staví krávy na první místo, což se projevuje lepším dojením, pevnějším zdravím a vyššími výnosy. Používáme inteligentní technologii, která přináší cenné informace získávané v reálném čase na dosah ruky. To přispívá k dojení bez stresu a k ziskovému provozu. Systém inteligentního dojení odemkne celý potenciál vaší mléčné farmy.