Pro různá zvířata

Sortiment specializovaných systémů pro dojení všech druhů komerčně chovaných dojných zvířat

V reakci na celosvětově rostoucí poptávku po alternativních mléčných výrobcích společnost Fullwood CS uvedla na trh řadu specifických dojicích systémů vhodných pro jiné druhy. Tato řešení jsou navržena nejen ku prospěchu farmářů, ale zároveň splňují potřeby spotřebitelů se zájmem o konzumaci alternativních mléčných výrobků. Naše filozofie inteligentního dojení zůstává konzistentní ve všech řešeních. Heslo „kráva na prvním místě“ lze zobecnit na všechna zvířata. Dojírny pro zvířata, jako jsou ovce, kozy a buvoli, pomáhají maximalizovat vaši provozní efektivitu a ziskovost a zároveň nabízejí proces dojení, které je bezpečné a pohodlné pro vás i pro vaše zvířata.

Dojírny koz

Naše dojírny koz v provedení s rychlým výstupem, s překlápěcím systémem či rotační dojírny se zvýšenou průchodností umožňují inteligentnější dojení i těm největším kozím farmám.

Dojírny ovcí

Naše dojírny ovcí se soustřeďují na efektivitu dojení a objem mléka. Dokáží zlepšit výkon a ziskovost velkoobjemového dojení ovcí.

Dojírny buvolů

Naše robustní dojicí systémy si bez problémů poradí i s buvoly. Flexibilní stání mají nastavitelné rozměry, které lze podle potřeby přizpůsobit velikosti buvola.

Bezkonkurenční zkušenosti

Společnost Fullwood CS má více než 90 let zkušeností s návrhem a výrobou dojicích zařízení světové třídy. Získané znalosti a důkladné pochopení problematiky dojení jsme aplikovali i na jiné druhy, abychom vyhověli poptávce spotřebitelů. Ať už chovatelé dojných zvířat potřebují pro úspěch svého podnikání cokoli, snažíme se jim poskytovat co nejinovativnější a nejziskovější řešení.