Technologie dojení Streampulse

Naše inteligentní technologie dojení Streampulse

Díky technologii Streampulse jsou řešení společnosti Fullwood CS tak jedinečná a účinná. Technologie Streampulse při dojení využívá delší sloupec mléka (díky delší dojicí hadici) než při konvenčních technikách dojení, aby ve strukových násadcích vznikal mezi sáním menší podtlak. Svěrač tak může odpočívat a mléko může dále vytékat, což napomáhá optimální rychlosti dojení.

Tento proces také pomáhá malým svalům obklopujícím sekreční buňky vytlačit veškeré veškeré mléko. To znamená, že během prvních dvou minut dojení je dosaženo 50 % výnosu mléka. Díky tomu je vemeno zcela vydojené, což prospívá jeho zdraví, celkovému zdraví krávy a i vyšším výnosům mléka. Technologie Streampulse představuje náš unikátní přístup k dojení. Tato účinná technologie zajišťuje více mléka v tanku a zároveň podporuje zdraví krav a jejich pohodu při dojení.

Jak to funguje a jaké jsou výsledky?

Jak to funguje?

Streampulse je přístup, jehož realizaci umožnilo několik nezbytných komponentů, jako např:

  • Sběrač mléka Fullwood CS ClearFlow HD
  • Pulzátor Fullwood CS Legato
  • Přesně načasované sejmutí dojicí soupravy a bezodporové měření průtoku mléka Fullwood CS
  • Optimální nastavení.

Umožněte vaší produkci mléka využít celý potenciál. Od první přípravy až po poslední kapku mléka – zajistěte svým kravám úplné vydojení vemen, abyste zlepšili jejich zdraví a zvýšili své výnosy.

Jaké jsou výsledky?

Zlepšete pohodu krav, zdraví stáda i rychlost dojení;

  • Rychlejší a zároveň efektivnější dojení. Minimálně 50 % mléka je nadojeno během prvních dvou minut.
  • Dosáhněte vyšších výnosů a současně zajistěte lepší životní podmínky krav
  • Vyšší kapacita dojírny nebo robota M²erlin, která přinese kvalitnější mléko a vyšší výnosy.

Chtěli byste vědět více?

Zjistěte, jak naše bezkonkurenční technologie dojení přispívá ke zdraví krav a k lepším výsledkům. Kontaktujte nás a získejte více informací. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.

Chytré inovace

Všechna naše řešení pro dojení jsou navržena tak, aby zajistila zdraví krav a jejich správné dojení. Jejich základem je náš unikátní přístup Streampulse. Ve společnosti Fullwood CS jsme přesvědčeni, že zdravé krávy produkují více mléka lepší kvality. Zdraví stáda je pro nás nejvyšší prioritou a děláme vše pro to, aby bylo základním parametrem každého řešení.