Dokonalý přehled o stádu

Dokonalý přehled o dojení

MerlinView poskytuje přehled o vašem systému a stádu, to vše na jediném místě. Letmým pohledem zjistíte funkci systému a zkontrolujete, zda krávy dojí dle očekávání.

Stačí klepnout a MerlinView zobrazí podrobné informace v přehledném a uživatelsky přívětivém rozhraní a usnadní vám rozhodování o tom, na které oblasti se v zájmu maximálních výnosů mléka více zaměřit.

Aplikace MerlinView pro počítače, tablety a chytré telefony poskytuje ucelený přehled o prostředí dojicího procesu. Během chvilky si můžete prohlédnout relevantní statistiky týkající se dojení, včetně počtu dojených krav, celkové produkce na stroj, kvality dojení a kvality čištění. MerlinView je chytré řešení pro zdravější krávy a kvalitní mléko.

Inteligentní řízení stáda

Přínos pro farmáře

MerlinView je dokonalým nástrojem pro lepší kontrolu nad stádem a systém, který přispívá k vyšší produktivitě a snadnějšímu řízení provozu.

  • Možnost okamžitého rozhodování, které krávy nebo oblasti vyžadují více pozornosti
  • Informace v reálném čase poskytují plnou důvěru v to, že výkonnost splňuje očekávání
  • Možnost nastavení vlastních kritérií pro lepší kontrolu nad podnikem

Hlavní funkce/přednosti

MerlinView poskytuje okamžitý přístup k těmto užitečným údajům:

  • Kontrola čištění
  • Kvalita nasazení a výnosy mléka jednotlivých krav
  • Počet dojení
  • Kvalita dojení (% mléka v prvních dvou minutách)
  • Celkový počet návštěv
  • Nevyužitá doba robota M²erlin

MerlinView při dojení automaticky identifikuje všechny krávy po dobu několika hodin. Jakékoli strukturální problémy jsou okamžitě označeny.

Vyhledejte krávy, které vyžadují pozornost

Někdy mohou mít krávy obtíže. MerlinView při dojení automaticky identifikuje všechny krávy a pokud zjistí problém, ihned jej nahlásí. Kontaktujte nás a získejte více informací. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.

Neustále inovujeme procesy dojení a chlazení

Mlékárenské průmysl se neustále mění a my s ním. Společnost Fullwood CS od svého začátku vyvíjela inovativní produkty a řešení, která ukazují, co by farmáři měli od zařízení a nástrojů očekávat. Zavázali jsme se, že prostřednictvím techniky, od aplikací pro chytré telefony až po integrované robotické stroje, budeme neustále posouvat hranice toho, co je v oblasti dojení a chlazení možné, abychom vám i vašim kravám zajistili více pohodlí a vyšší výnosy.