Informace o monitorování krav

Inteligentní systémy sledování, které včas odhalují problémy

Naše inteligentní systémy sledování, včetně nositelných řešení a nabídky pro konvenční dojírny i robotické dojení, jsou konstruovány tak, aby včas odhalily všechny možné zdravotní problémy, a přispívají tak k lepším životní podmínkám krav a k lepšímu řízení stáda.

Špičkový snímač na nohu

Přínos pro farmáře

Pedometr AfiAct II je plně integrovaný s jedním z nejpoužívanějších softwarů pro správu farem AfiFarm a usnadňuje identifikaci zvířat. Unikátní inteligentní upozornění informují o době odpočinku a zdravotních problémech, a přispívají tak ke zdraví krav a k vyšší produktivitě farmy.

  • Zvyšte míru březosti díky přesným snímačům k detekci říje
  • Okamžitá inteligentní upozornění s cennými informacemi
  • Plně přizpůsobitelné vašemu způsobu práce

Hlavní funkce/přednosti

Okamžitě identifikujte jakékoli problémy a zvyšte výkonnost své farmy. AfiAct II dohlíží na vaše krávy a shromažďuje data o jejich aktuálním stavu. Při jakýchkoli problémech jsou k dispozici okamžitá upozornění, která vám umožní jejich řešení dříve, než se projeví snížením výkonu. AfiAct II pomáhá udržet zdraví stáda a ziskovost farmy.

Chytrý obojek pro inteligentní monitorování

Přínos pro farmáře

AfiCollar, který je k dispozici jako samostatný produkt nebo jako součást našich konvenčních dojíren, je chytrý obojek, který neustále monitoruje intenzitu říje a zdraví jednotlivých krav nebo celých skupin. Data se bezdrátově přenášejí do počítače, notebooku, chytrého telefonu nebo tabletu, takže můžete monitorovat stádo, ať jste kdekoli.

Hlavní funkce/přednosti

AfiCollar chrání zdraví krav, přispívá k jejich dojivosti, a farmářům tak pomáhá dosahovat lepších výsledků.

  • Předejděte výpadkům v produkci mléka díky včasnému odhalení nemoci a rychlejšímu zahájení potřebné léčby.
  • Získejte přístup k cenným informacím, které pomohou k lepšímu telení a tranzitnímu období
  • Vylepšený komplexní přehled zdraví a výkonu krav, který umožňuje provádět informované změny pro optimalizaci výnosu

Předejděte problémům, které snižují vaše výnosy

Zdravotní problémy mohou snadno uniknout vaší pozornosti a nejen způsobovat kravám utrpení, ale také pomalu oslabovat vaši ziskovost. Používejte správné nástroje a zabraňte problémům dříve, než nastanou. Kontaktujte nás a získejte více informací. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.

Krávy na prvním místě

Proč je pro nás zdraví krav na prvním místě? Jsme přesvědčeni, že vztah mezi farmářem a jeho kravami je výjimečný. Jsou pro něj víc než jen cenný majetek. Chceme, aby byly v bezpečí a aby se jim dobře dařilo. Také se domníváme, že zdravější krávy mají lepší výsledky. My nevolíme mezi vyšší ziskovostí nebo lepšími podmínkami pro dojení krav. Pro nás je to jeden a tentýž cíl.