Mějte dojení pod kontrolou

Software pro řízení stáda

Crystal je praktický a snadno použitelný software pro řízení stáda. Poskytuje množství informací o produkci a zvířatech, maximalizuje výkon farmy a pomáhá vytvářet lepší rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Získejte přístup k aktuálním informacím o stádě, abyste u každé jednotlivé krávy udrželi nebo zvýšili kvalitu mléka. Analýza hladin tuku a bílkovin (a poměru tuku k bílkovině) může posloužit k poskytnutí včasného varování metabolických poruch, jako např. ketózy nebo acidózy, které ovlivňují schopnost krávy zabřeznout a udržet produkci mléka.

Crystal vám dává kontrolu nad farmou a přispívá ke zvýšení její efektivity a k lepšímu zdraví stáda.

Inteligentní přístup

Přínos pro farmáře

Přesné měření jednotlivých složek mléka během každého dojení. Díky tomu budete neustále informováni o hladinách tuků, bílkovin a laktózy při každém dojení. Zároveň budete upozorněni na přítomnost krve. Pokročilé analytické nástroje umožňují včas detekovat problémy, jako je bachorová acidóza a ketóza, což umožňuje rychlé jednání a omezení ztrát mléka.

Tento proces zachovává vysokou kvalitu mléka v každém kroku a umožňuje snadné sledování krav.

  • Monitorování zdraví krav během každého dojení na základě poměru tuků a bílkovin
  • Monitorujte způsob krmení během dne na základě průměrných hodnot skupiny nebo stáda
  • Stanovte ziskovost každé krávy na základě dojivosti
  • Spolehlivá separace kontaminovaného mléka vás chrání před pokutami

Hlavní funkce/přednosti

Všechny funkce, které potřebujete k monitorování dojení. CrystaLab zajistí, že budete mít vždy vše pod kontrolou a zlepšíte své pracovní postupy, zdraví krav a kvalitu mléka.

  • Přesná analýza trendů mléčných složek
  • Řízení a kontrola krmení
  • Zdravější krávy (včasné odhalení SARA, mastitidy, ketózy) a lepší genetika stáda
  • Nulová údržba a in-line čištění
  • Nevyžadují žádná činidla, proto likvidace není nákladná; čistá technologie.

Jste připraveni dohlédnout na dojení?

Je to prosté, ale chytré. S aplikací Crystal máte veškeré informace potřebné pro lepší dojení na dosah ruky. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás, abychom vám pomohli.

My nejen mluvíme, ale i nasloucháme

Chcete vědět do nejmenších podrobností o všem, co se na vaší farmě děje? Nebo vás zajímají spíše stručné přehledy informací? Každá farma má unikátní způsob práce a různé cíle. Všechna naše řešení jsou navržena tak, aby vyhovovala oběma typům farmářů, i všem mezi nimi. Když říkáme, že máme volbu pro každého farmáře, myslíme to vážně.