Monitorování přes chytrý telefon

Data o zdraví krav jediným klepnutím

Dostupná aplikace řízení stáda pro konvenční farmy. Aplikace Afi2Go Pro poskytuje snadný a rychlý přístup k datům každé krávy. Afi2Go Pro, výkonné řešení pro smartphony, které pracuje v reálném čase, umožňuje lépe porozumět vašim kravám a vašim datům, což přispívá k lepšímu zdraví stáda a lepším výsledkům.

Afi2Go Pro pouhým klepnutím pomáhá zefektivnit vaši práci a třídit její výsledky. Umožňuje vytvářet a upravovat praktické seznamy pro jednotlivé krávy a skupiny, včetně inseminace nebo nemoci. Podívejte se na úplnou historii každé krávy s úplným záznamem všech významných událostí a ošetření. Aplikace Afi2Go Pro, kterou lze snadno integrovat se softwarem AfiFarm a s daty snímačů, poskytuje úplný integrovaný přehled o celém stádu.

Rozumějte svým kravám

Přínos pro farmáře

Afi2GoPro umožňuje zobrazení užitečných informací a kompletní historie vašeho stáda, ať jste kdekoli.

  • Zobrazení údajů o jakékoli krávě během několika okamžiků, umožňující efektivní řízení stáda
  • Zlepšené zdraví krav a kvality mléka díky upozorněním na nemoci a problémy v reálném čase
  • Není třeba navštěvovat kancelář, všechny operace lze vyřídit prostřednictvím chytrého telefonu

Hlavní funkce/přednosti

Afi2GoPro umožňuje spravovat a řídit:

  • Úkoly: lze používat seznamy krav k inseminaci, třídění a dalším postupům
  • Krávy: nastavení kódů, přesouvání skupin, třídění nebo odstavení
  • Ošetření: očkování, diagnostika, léky, ořezávání kopyt
  • Plodnost: otelení, kontrola březosti, zmetání

Chytřejší řízení stáda znamená produktivnější farmu

Efektivní řízení stáda má pozitivní vliv na celé vaše podnikání, nejen na výkon krav. Kromě zlepšeného zdraví krav a kvality mléka naše chytrá řešení zefektivňují všechny aspekty každodenní pracovní rutiny. Vhodné nástroje vám tak uvolňují čas a zdroje na další důležité úkoly. Vaše stádo je v dobrých rukou.

Neustále inovujeme procesy dojení a chlazení

Mlékárenský průmysl se neustále mění a my s ním. Společnost Fullwood CS od svého začátku vyvíjela inovativní produkty a řešení, která ukazují, co by farmáři měli od zařízení a nástrojů očekávat. Zavázali jsme se, že prostřednictvím techniky, od aplikací pro chytré telefony až po integrované robotické stroje, budeme neustále posouvat hranice toho, co je v oblasti dojení a chlazení možné, abychom vám i vašim kravám zajistili více pohodlí a vyšší výnosy.