Řízení farmy na místě

Centrální hub pro řízení farmy

AfiFarm je pokročilá softwarová sada, která poskytuje komplexní přehled o všech důležitých datech na farmě. AfiFarm filtruje získané informace a překládá je do srozumitelného jazyka aplikace s intuitivním rozhraním. Tyto informace vám umožní přesnější rozhodování. AfiFarm je inteligentní nástroj, který proměňuje informace o kravách a mléce v lepší řízení farmy. Pomůže vám pochopit, co vaše krávy potřebují, aby byly zdravější a produktivnější a obecně pomáhá s řízením stáda.

Rychlým naskenováním kódu získáte přístup k cenným informacím, jako je optimální interval otelení, a informace o celkovém zdraví a pohodě vašich krav. AfiFarm je také integrován s obojkem AfiCollar a pedometrem AfiAct II pro dokonalý přehled o zdraví a pohodě vašich krav. S těmito nepřesnějšími snímači na trhu šetří aplikace AfiFarm čas obsluhy, pečuje o zdraví stáda a zvyšuje zisk farmy.

Inteligentní přístup

Přínos pro farmáře

Podívejte se, jak si vede vaše farma – v reálném čase a na přehledném, uživatelsky přívětivém řídicím panelu. AfiFarm převádí vaše data do praxe a pomáhá vám přesně zjistit, co je potřeba udělat pro vyšší efektivitu a lepší výsledky.

  • Zlepšete zdraví a výkon krav prostřednictvím komplexního přehledu získaných dat
  • Rozhodujte se na základě lepších informací získávaných v reálném čase
  • Inteligentní a intuitivní rozhraní vám pomůže pracovat chytřeji, ne usilovněji

Hlavní funkce/přednosti

Komplexní řešení pro řízení farmy v jediné výkonné aplikaci.

  • Monitorování zdraví krav pomocí intuitivního uživatelsky přívětivého rozhraní
  • Okamžité aktualizace umožňují průběžné sledování výkonu stáda
  • Monitorování plodnosti a vitality přispívá ke zdraví stáda

Vše, co potřebujete k péči o své krávy

Jak se mají vaše krávy? Mají maximální pohodu, jakou jim dokážete zajistit? Inteligentní datové nástroje jim mohou zajistit ještě lepší zdraví a vám vyšší ziskovost. Kontaktujte nás a získejte více informací. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.

Využijte své cenné informace na maximum

Zjistěte vše o svém stádu a farmě. Každá farma denně generuje obrovské množství dat. Mnohé z nich tato data dokonce shromažďují, ale nevyužívají je naplno. Jsme přesvědčeni, že tato data by vám měla umožnit pracovat chytřeji, ne usilovněji. Naše inteligentní řešení data shromažďují i analyzují, aby vy už jste nemuseli. Snažíme se vám pomoci k informovanějšímu rozhodování o každodenních postupech.