M²erlin Meridian

Řešení pro autonomní dojení ve skupinách

M²erlin Meridian je systém pro dojení krav ve skupinách, který nabízí kombinované výhody robotického a konvenčního dojení. Přispívá k většímu pohodlí krav a klidnějšímu dojení. M²erlin Meridian umožňuje automatické dojení krav ve skupinách, bez potřeby přímého dohledu, což vám uvolní čas na jinou důležitou práci.

Jakmile je dojení v jedné skupině téměř hotové, lze na dojení nahnat další skupinu. Díky robustní konstrukci a jedinečnému rozvržení lze M²erlin Meridian umístit do vámi preferovaného dojicího uspořádání pro nepřetržitý pohyb krav, který bude vyhovovat vašim potřebám. M²erlin Meridian přispívá k bezproblémovému, efektivnímu a produktivnějšímu dojení, k vyššímu komfortu krav a k vyšším výnosům. To vše za dostupnou cenu.

Inteligentní přístup

Přínos pro farmáře

Řešení automatizovaného dojení, které zaručuje pohodlí krav, přispívá tak k vyšším výnosům a efektivitě bez nutnosti personálu v dojírně či nahánění krav;

  • Vyšší kapacita na box
  • Žádná rotující platforma s rizikem poruchy. Pouze robustní konstrukce, která dlouho vydrží
  • Flexibilní instalace a provoz, které lze přizpůsobit vašim specifickým požadavkům
  • Nepřerušované dojení bez zbytečných prostojů.

Hlavní funkce/přednosti

Základem systému M²erlin Meridian je pokročilý robot M²erlin. Systém M²erlin Meridian, který byl navržen s ohledem na pohodlí krav přispívající k efektivnějšímu dojení a k vyšším výnosům, vám dává k dispozici flotilu robotů M²erlin, z nichž každý zaručuje vlastní pohodlný vstup a výstup pro krávy.

M²erlin Meridian vytváří nejplynulejší a nejefektivnější dojicí prostředí, jaké si lze představit, bez ohledu na vaše specifické podmínky.

Potřebujete něco specifického?

Žádný problém. M²erlin Meridian se dokáže přizpůsobit jedinečným potřebám vaší farmy. Rádi vám prozradíme víc. Ať již chcete zodpovědět jakýkoliv dotaz, jsme tu, abychom vám pomohli.

Řešení, která fungují

Ve společnosti Fullwood CS vytváříme řešení pro dojení, která fungují v každých podmínkách. Náš tým navštíví vaši farmu, zhodnotí její dispozice, prodiskutuje vaše požadavky a doporučí nejlepší sestavu a rozvržení, které zajistí lepší pohodlí a plynulejší pohyb krav. Každá farma je jedinečná. Najdeme řešení, které bude vyhovovat vaší konkrétní praxi a dojicímu prostředí.