Robotické dojení

Robotické dojení

Robotické dojení, které se kravám věnuje se stejnou péči jako vy

Každý farmář chce pro své krávy to nejlepší. Společnost Fullwood CS nabízí technologie, které poskytují potřebné informace a prostředky k zajištění dobrého zdraví a vysoké produktivity stáda. Náš robot M²erlin využívá různé inteligentní snímače, které analyzují nadojené mléko. Zároveň kravám při dojení poskytuje klidnější prostředí a stará se o to, aby se jim vždy dostalo potřebné péče. M²erlin přispívá k pevnému zdraví krav, výjimečné kvalitě dojicího procesu a k efektivnímu řízení stáda. Je to chytrá volba robotického dojení.

Zdraví krav

Získejte okamžitý přístup ke zdravotním informacím stáda díky několika inteligentním snímačům.

Kvalita dojení

Technologie Streampulse představuje nový přístup k dojení, které zajišťuje úplné vyprázdnění vemen. Tím přispívá k lepšímu celkovému zdraví krav a k lepším výsledkům.

Klidné krávy

Uvědomujeme si, že pohodlí krav je na prvním místě.

Díky přesným informacím a uživatelsky přívětivým digitálním nástrojům budete vždy vědět, co vaše farma potřebuje. Chytré řízení stáda přinese vašemu podnikání významná zlepšení, a to zdravější krávy, větší produktivitu farmy a vyšší ziskovost. Vyberte si řešení, které bude vyhovovat vaší farmě a umožní vám dosáhnout stanovených cílů.