Chlazení ledovou vodou

Přečtěte si případové studie chlazení ledovou vodou.

Mléko prémiové kvality za poloviční dobu. To je skvělé.

Dosáhněte dokonalého chlazení za poloviční dobu díky našemu unikátnímu chlazení ledovou vodou. Jak to funguje? Ledová voda slouží k urychlení chladicího procesu, a umožňuje tak nadojení více mléka a využití nízkých sazeb za elektřinu.

Podívejte se na 3 hlavní důvody, proč byste měli ocenit náš systém chlazení ledovou vodou.

Kratší doba chlazení

Okamžité chlazení, abyste mohli rychleji nadojit více mléka

Vhodné pro každou farmu

Pro jakkoli velkou farmu nalezneme vhodné řešení chlazení

Maximální kvalita mléka

Získejte pro své drahocenné mléko prémiovou kvalitu

The Weavers

Aston Pool Farm

Jak chlazení ledovou vodou pomáhá farmě zajistit lepší kvalitu mléka a klid na práci.

Chlazení ledovou vodou pomáhá urychlit proces chlazení pomocí ledové vody. Tím se doba chlazení zkrátí na polovinu, což farmářům umožní získat více mléka a zároveň využít nižších sazeb za elektřinu k úspoře nákladů.

„Ochlazování mléka je nyní velmi rychlé,“ říká Matt. „Voda v okolí zásobníku má vždy správnou teplotu, takže jakmile se mléko dostane z vyrovnávací nádrže, velmi rychle se ochladí.“

Rychlejší chlazení neznamená pouze úsporu času, ale prospívá i mléku. Kratší doba chlazení přispívá k vyšší kvalitě tuku a zabraňuje množení bakterií, a proto si mléko vždy zachová prémiovou kvalitu. Ať již potřebujete zpracovat velké či malé množství mléka, chlazení ledovou vodou to zvládne bez nebezpeční zamrznutí.

Chladné mléko za kratší dobu

Něco takového standardní řešení chlazení prostě nedokáže. Chlazení ledovou vodou jde o krok dál a nastavuje nové měřítko kvality vašeho mléka. Společnost Fullwood CS je hrdá na to, že je průkopníkem v oblasti nové vyspělé technologie, která provozovatelům mlékárenských farem pomáhá dosáhnout vyšší hodnoty.

Naše řada řešení pro chlazení ledovou vodou nejen udrží mléko v chladu a v bezpečí, aby chránilo ziskovost farmy, ale odemkne jeho plný potenciál.